Sadržaji objekta:

Bazen
Klima
Televizor
Internet
Roštilj
Parking
Lift
Dozvoljeni ljubimci
Terasa
Sef
Wellness & Spa
Recepcija

Vila Gatos Beach

Vila Gatos beach nema sopstveni parking (postoji mogućnost parkiranja u neposrednoj blizini objekta).

LOKACIJA: centar
UDALJENOST OD PLAŽE: 20m
STRUKTURA: 1/2+2 studio, 1/3+1 studio, 1/4+2 apartmani
POGLED: bočno more
SPRATNOST: Nisko prizemlje, I i II sprat
PEŠKIRI: DA
KLIMA UREĐAJ: korišćenje klima uređaja uključeno u cenu
DODATNE KARAKTERISTIKE: mogućnost dodavanja pomoćnih ležajeva. Za sezonu 2024. renovirane su spavaće sobe mezoneta i preuređene u mezzonete sa vratima na vrhu stepeništa. Takođe, u ponudi imamo i dva studija koja se nalaze u spuštenom prizemlju koje imaju nižu cenu od smeštajnih jedinica na spratovima. Studio 1/3+1 u spuštenom prizemlju je renoviran.
WI-FI: internet u vilama nije namenjen profesionalnoj upotrebi, a jačina signala, brzina i kvalitet protoka i povezivanja kao i stabilnost mreže zavise isključivo od provajdera, tehničkih mogućnosti u samom letovalištu i regiji i drugih faktora. Postoji mogućnost da internet signal bude dostupan od 01.06.2025.

Google maps:
Latitude: 39.989712
Longitude: 23.615614

Pogledajte ostalu ponudu za letovanje u Pefkohoriju ovde.

Više informacija o samoj destinaciji Pefkohori možete pogledati ovde.

  • NA

NAPOMENA: Svi podaci na web stranici su informativnog karaktera i postoji mogućnost različitih informacija od trenutno važećih. Zvanični su samo štampani programi putovanja sa cenovnikom, koji su sastavni deo ugovora o putovanju i dostupni su Vam u našoj agenciji. Molimo Vas da sve informacije na web stranici proverite direktno u agenciji putem telefona, e-mail-a ili lično. Hvala na razumevanju.

Rezerviši smeštaj